demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

Dosya Tabanlı Entegrasyon
XML, Text, Pattern Text Dosyaları

| Dosya Tabanlı Entegrasyon

WiPoint eklentilerinden olan “Veri Tabanı Entegrasyonu Eklentisi”; Otel, yurt vb. konaklama takip programları, sistemimiz ile entegreli bir şekilde çalışabilir hale getirilebilmektedir. Bu sayede mevcut veri tabanınıza kayıt olan müşterileriniz ikinci bir kayıt işlemi gerçekleştirmeden internete T.C. No ve oluşturulan şifre ile giriş yapabilirler.Otelinize veya yurt vb. konaklama alanlarına kayıt yaptıran yabancı uyruklu müşteriler ise ülkelerine ait pasaport numaraları ve oluşturulan şifreleri ile birlikte internet ağınıza giriş yapabileceklerdir.Farklı veritabanları ile entegreli çalışabilecek şekilde tasarlanan sistemimiz sayesinde ekstra zaman harcamanıza gerek kalmaz.

 

Desteklenen Dosya Sistemleri

XML Text Dosyaları
Pattern Text Dosyaları ( Desenli, Parçalanabilir dosyalar )

Entegrasyon yazılımımız Windows tabanlı ( Min. : Windows 7 versiyonu ) işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Windows tabanlı olan tüm sistemler ile ortak bir noktada buluşup senkronize bir şekilde entegrasyonlarınızı gerçekleştirebiliiriz.

Veri Tabanı Entegrasyon sistemininin WiPoint ile entegrasyon sürecinde tek seferlik kurulum + lisans bedeli 75$+KDV fiyatı mevcuttur. 

 


Fiyatlandırma, özel istekleriniz veya projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.