demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

Zaman Çizelgesi

| Zaman Çizelgesi Belirleyerek Wipointinizi Kullanın

5651 Yasası Gereği;

  İnternet’in önemli aktörlerinden olan içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemektir.

  İnternet erişimi gerçekleştiren kişilerin bilgileri 5651 yasası gereği kayıt altına alınmalıdır.

  İnternet erişimi sağlayan kurum ve kuruluşlar kullanıcı kayıtlarını 1 yıl boyunca kayıt altında tutmak zorundadır.

  Zaman damgası gün ay yıl ve saat dilimleri belirtilerek, gizlilik esas alınarak saklanması zorunludur.

  İnternet ortamında yapılan dolandırıcılık, terör gibi suç teşkil eden kişi ve kişilerin tespit edilmesi yönünde mücadeleye ilişkin esas ve usülleri düzenlemektedir.

 

 

Zaman sınırlaması;

Okul, yurt, ofis veya işletmenizde Wipoint sayesinde internete giren personel ve kullanıcılarınızın internete bağlanma zamanlarını ayarlayabilirsiniz. Bu bu özellik belirlediğiniz zaman aralıklarına göre kullanıcılarınızın internet erişimini sınırlandırabilir zamanın kullanımını verimli şekilde arttırılması sağlanabilir.

 

 

Çizelgeden saat aralıkları belirleme;

İnternet kullanıcılarınıza oluşturmuş olduğunuz zaman aralıklarını belirleyerek internet erişimlerini kontrol altına alabilirsiniz. belirli sat aralıklarında erişime izin vererek kontrolsüz kullanım engellenebilir. Kullanıcılar sadece çay molalarında internet kullanabilmeleri yada mesai dışında wifi/hotspot erişiminin internete kapatılması sağlanabilmektedir.