demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

WiPoint
Nedir, Nerede ve Nasıl Kullanabilirim ?

| WiPoint Nedir

 
Halka açık internet hizmeti verilen bölgelerde internet erişim işlemlerini denetleyebilmek için Mikrotik cihazları ile güçlendirilmiş Cloud Hotspot ürünüdür. Kullanıcılarınız ağınıza dahil olduğunda WiPoint giriş yöntemlerinden doğrulama gerçekleştirilerek internet erişimini sağlar.Wipoint SYSLOG Cloud loglama sistemi ile birlikte kullanıcı loglarını 5651 yasasına uygun bir şekilde saklamaktadır.
 
Cafe, Restoran, Otel, Okul vb. kamusal alanlarda internet erişimi ve kontrolü için kullanıcıları tek tek manuel olarak oluşturmak yerine, belirlenmiş doğrulama yöntemleri ile kullanıcıların sisteme kendilerini kayıt ederek, belirlenmiş olan kontrol yöntemleriyle internet erişimlerini aktif edebilmelerini sağlayabilmektedir.
 
Otel, Yurt, Pansiyon vb. yerlerde internet erişimini var olan misafir / personel takip programı ile entegre olarak çalıştırabilir, belirli bir kullanıcı kitlesine erişim izni sağlayabilirsiniz. İsterseniz manuel olarak kullanıcı işlemlerini gerçekleştirebilir, kullanıcılarınızı veya sisteminizi yönetici portalı üzerinden yönetebilir, raporlarınızı alabilir, hız ve kota limitleri içeren paketler oluşturabilirsiniz.