demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

WiPoint Hastane'de Nasıl Kullanılır ?
Sağlık Ocağı, Sağlık Merkezleri, Özel Hastane, Güzellik / Bakım Merkezleri

| Hastane

5651 Yasası Gereği;

  İnternet’in önemli aktörlerinden olan içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemektir.

  İnternet erişimi gerçekleştiren kişilerin bilgileri 5651 yasası gereği kayıt altına alınmaktadır.

  İnternet erişimi sağlayan kurum ve kuruluşlar kullanıcı kayıtlarını 1 yıl boyunca kayıt altında tutmak zorundadır.

  Zaman damgası gün ay yıl ve saat dilimleri belirtilerek, gizlilik esas alınarak saklanması zorunludur.

  İnternet ortamında yapılan dolandırıcılık, terör gibi suç teşkil eden kişi ve kişilerin tespit edilmesi yönünde mücadeleye ilişkin esas ve usülleri düzenlemektedir.

 

WiPoint Hastane'de Nasıl Kullanılır ?

Sağlık ve tedavi merkezlerinde, güzellik salonlarında, hastanede çalışanlarınızın veya misafirlerinizin 5651 yasasına uygun olarak kayıtları tutularak ve doğrulama yöntemlerinden birisiyle  internet erişimi gerçekleştirebilirler. 
Misafirleriniz, müşterileriniz ve çalışanlarınız  bekleme solanlarında beklerken, internet erişimlerini hızlı  ve interaktif bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. Hız limitleme, süre belirleme ve eşit internet paylaşımı gibi özellikleri sayesinde gelişmiş internet deneyimi sunabilirsiniz.

 

Güzellik ve bakım salonlarında müşterileriniz Sosyal Medyayı daha efektif kullanabilmeleri adına denetlenmiş, doğrulanmış bir şekilde 5651 yasasına göre loglanarak İnternet erişimlerini gerçekleştirebilirler. 

Hastanede beklemek bazen çok sıkıcı bir hal alabiliyor. Hotspot sayesinde  güvenli ve hızlı çözümler üreterek internet erişimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Giriş seçeneklerinden T.C Kimlik Numarası, SMS  ya da her iki seçenek birden kullanılarak ziyaretçilerinize hızlı bir şekilde internete çıkartabilir, çalışanlarınız içinde 'Veri Tabanı Entegrasyonu veya Toplu Kullanıcı ekleme' işlemleri ile internet erişim izni verebilirsiniz.