demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

Kafe'de Nasıl Kullanabilirim ?
Kafe, Bistro, Çay Bahçesi, Park

| Kafe

5651 Yasası Gereği;

  İnternet’in önemli aktörlerinden olan içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemektir.

  İnternet erişimi gerçekleştiren kişilerin bilgileri 5651 yasası gereği kayıt altına alınmaktadır.

  İnternet erişimi sağlayan kurum ve kuruluşlar kullanıcı kayıtlarını 1 yıl boyunca kayıt altında tutmak zorundadır.

  Zaman damgası gün ay yıl ve saat dilimleri belirtilerek, gizlilik esas alınarak saklanması zorunludur.

  İnternet ortamında yapılan dolandırıcılık, terör gibi suç teşkil eden kişi ve kişilerin tespit edilmesi yönünde mücadeleye ilişkin esas ve usülleri düzenlemektedir.

 

Kafe'de Nasıl Kullanabilirim ?

Yoğun geçen bir günün ardından, kahve içmeye gelen müşterilerinize hızlı ve güvenli internet deneyimi yaşatmak istemez misiniz?

Müşterilerinize hızlı çözümler üretirken bazı sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunlardan bazıları;  Wi-Fi şifresi,  İnternetin hız değişimleri vb. gibi sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay.  WiPoint Cloud Hotspot çözümleri sayesinde tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?

 

Wi-Fi parolası müşterileriniz tarafından sıkça sorulan sorular arasındadır. Bazen bu can sıkıcı bir hal alıyor olabilir. Wipoint Cloud Hotspot çözümü tam size uygun. T.C Kimlik No, SMS Doğrulama ile hızlıca kablosuz ağ paylaşımı yapabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz hızlıca internet erişimi gerçekleştirecek ve personellerinize sorulan Wi-Fi parolası sorma sorununu ortadan kalkacaktır.

Kablosuz internet ağınıza bağlanan kullanıcıların, internet hız kapasitesini eşit hızda dağıtarak sorunsuz bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. Bağlanan her bir kullanıcı, belirlemiş olduğunuz; hız, kota ve süre limitlerine bağlı olarak internet erişimi gerçekleştirebilir. VIP müşterilerinize özel paketler tanımlayabilirsiniz. İstenmeyen cihaz / kullanıcı bağlantıları için Kara Liste oluşturabilirsiniz.

 

Kafe, Bistro, Çay Bahçesi vb. toplu alanlarda tavsiye ettiğimiz giriş yöntemi T.C. Kimlik No ile giriş seçeneğidir. Yabancı müşterileriniz için SMS ile Doğrulama, Sosyal Medya uygulama izinleri de kullanılabilir.