demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

Otelimde Nasıl Kullanabilirim ?
Otel, Pansiyon, Termal Tesis, Tatil Köyü

| Otel

5651 Yasası Gereği;

  İnternet’in önemli aktörlerinden olan içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemektir.

  İnternet erişimi gerçekleştiren kişilerin bilgileri 5651 yasası gereği kayıt altına alınmaktadır.

  İnternet erişimi sağlayan kurum ve kuruluşlar kullanıcı kayıtlarını 1 yıl boyunca kayıt altında tutmak zorundadır.

  Zaman damgası gün ay yıl ve saat dilimleri belirtilerek, gizlilik esas alınarak saklanması zorunludur.

  İnternet ortamında yapılan dolandırıcılık, terör gibi suç teşkil eden kişi ve kişilerin tespit edilmesi yönünde mücadeleye ilişkin esas ve usülleri düzenlemektedir.

 

Otelimde Nasıl Kullanabilirim ?

Otel, Pansiyon, Termal Tesis, Tatil Köyü gibi konaklama alanlarında kullanmış olduğunuz takip programlarıyla entegre olabilmekteyiz. Misafirleriniz işletmenizde CHECK-IN / CHECK-OUT yaptığında senkronize bir şekilde ikinci bir kayıt açmadan internet kullanıcıları oluşturabilirsiniz. Konaklama takip programları ile entegre olarak ikinci bir sistem ile kullanıcı ekleme / çıkarma işlemleri yapmanıza gerek yoktur. Kullanıcılar senkronize olduklarında istediğiniz senaryoya göre giriş yapabilirler.

 

En çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan giriş senaryosu T.C. Kimlik Numarası, Pasaport Numarası ve Oda Numarasını şifre kabul ederek  güvenli bir şekilde internet deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizde kaydı bulunmayan; Restoran, SPA, Masaj, Havuz gibi halka açık alanları ziyaret edenler için konaklama takip yazılımınızda kayıt açmadan T.C. Kimlik, Sosyal Medya Uygulama izni veya SMS ile Doğrulama yöntemleriyle internet erişimi sağlayabilirsiniz.

 

Konaklama Takip Yazılımınız yoksa veya Takip Programı ile entegre olmasını istemiyorsanız T.C Kimlik Bilgileri ile doğrulama, SMS ile Doğrulama veya Sosyal Medya Uygulama izinleri ile misafirlerinizi, bir veya birden fazla seçenek ile internete çıkartabilirsiniz.

 

Tüm bu işlemlerin yanında 5651 yasasına uygun olarak loglama yapılmaktadır.
Bu işlemleri WiPoint Entegrasyon sistemleri ile gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız..