demo1 Ücretsiz Deneyin order Teklif Al

Restoranımda Nasıl Kullanabilirim ?
Yemekhane, Düğün ve Toplantı Salonları, Etkinlik Alanları

| Restoran

5651 Yasası Gereği;

  İnternet’in önemli aktörlerinden olan içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumluluklarını belirlemektir.

  İnternet erişimi gerçekleştiren kişilerin bilgileri 5651 yasası gereği kayıt altına alınmaktadır.

  İnternet erişimi sağlayan kurum ve kuruluşlar kullanıcı kayıtlarını 1 yıl boyunca kayıt altında tutmak zorundadır.

  Zaman damgası gün ay yıl ve saat dilimleri belirtilerek, gizlilik esas alınarak saklanması zorunludur.

  İnternet ortamında yapılan dolandırıcılık, terör gibi suç teşkil eden kişi ve kişilerin tespit edilmesi yönünde mücadeleye ilişkin esas ve usülleri düzenlemektedir.

 

Restoranımda Nasıl Kullanabilirim ?

Restoran, yemekhane gibi toplu gıda tüketilen işletmelerinizde, misafirleriniz ve müşterileriniz internet kullanırken 5651 yasasına uygun bir şekilde kayıtları güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Misafirleriniz internet kullanımını güvenli şekilde gerçekleştirecek, kurumunuzda yaşanabilecek olası kötü durumları engellenmiş olacaktır. Seçmiş olduğunuz giriş seçenekleri doğrultusunda misafirleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde internet kullanımını gerçekleştirebilecektir.

 

Düğün, Toplantı, Konferans, Turnuva salonları gibi toplu etkinlik alanlarında ziyaretçilerinizin internet erişimleri için Wi-Fi parolasına ihtiyaç duymadan giriş seçeneklerinden bağlantı gerçekleştirebilirler. Wipoint sayesinde misafirleriniz internet kullanımlarını gerçekleştirirken internet hızlarında oluşabilecek sorunlara karşı limitleme, kota gibi özelliklerden faydalanarak eşit şekilde internet dağılımını gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 Tavsiye ettiğimiz giriş seçenekleri; 'T.C Kimlik Numarası ile Doğrulama yöntemi veya SMS ile Doğrulama yöntemidir.'